עמוד ראשי מטה FMF - קדחת ים תיכונית
הפורום של עמותת מטה. טיפול ועזרה לחולי FMF.

שאלות נפוצותשאלות נפוצות   חיפושחיפוש   רשימת חבריםרשימת חברים   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   הרשמההרשמה 
 כרטיס אישיכרטיס אישי   התחבר כדי לבדוק מסרים אישייםהתחבר כדי לבדוק מסרים אישיים   התחברהתחבר 

קשיי נשימה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פורום FMF - מבוגרים
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
lazania

הצטרף בתאריך: 05/12/2009 ב- 16:14:29

הודעהנשלח: ד' 03 28, 2012 6:00 pm    כותרת הודעה: קשיי נשימה תגובה עם ציטוט

ערב טוב,
לפני כשבוע חוויתי התקף שארך יומיים וכלל בעיקר חולשה וכאבי חזה בעת נשימה. עכשיו, כשבוע לאחר ההתפרצות אני מרגיש טוב, אין יותר את תחושת הדקירה בחזה בכל נשימה, אך עדיין אני לא מסוגל לקחת נשימה עמוקה (מרגיש כאילו השאיפה "נתקעת" באמצע). מדי פעם אני כן מצליח לנשום כמו שצריך אבל לרוב זה פשוט לקחת נשימה ושהיא "תעצר" לקראת הסוף.

אני בן 21, מאובחן מגיל קטן כבר, ועם 2 מוטציות M694V והיו לי לא מעט התקפים כבר, אבל מעולם לא קרה שאני לא מצליח לנשום שלא כתוצאה מתחושת הדקירה שיש במהלך התקף.

רציתי לשאול האם התופעה טבעית? האם יכול להיות שהתפתח משהו כתוצאה מההתקף? (ניסיתי לקחת נרוסין בשביל לפתור את הבעיה אך ללא הועיל).

תודה מראש,
אריאל
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
פרופ' מרדכי פרס
מנהל פורום
מנהל פורום

הצטרף בתאריך: 13/04/2007 ב- 06:39:55

הודעהנשלח: ד' 04 04, 2012 6:45 am    כותרת הודעה: קשיי נשימה תגובה עם ציטוט

אריאל שלום רב
התאור מתאים להתקף דלקת בקרום החזה= Pleuritic. עליך לקבל בקביעות 4 כדורי קולכיצין ביום כמו רוב חולי פמפ שנמצאו אצלם שתי מוטציות M694V.
בברכה וחג שמח
פרופ' מרדכי פרס
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    עמוד ראשי -> פורום FMF - מבוגרים כל הזמנים הם שעון בריטניה (GMT)
עמוד 1 מתוך 1

עבור:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה